Sayın Veliler, Sevgili Öğrenciler,    


Çanakkale ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ Ayvacık Meslek Yüksekokulu'nu kazanan öğrencileri tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dileriz. Şimdi önünüzde birçoğunuzun belki de ilk kez göreceği bu güzide şehirde nerede ve ne şartlarda barınacağının planlama süreci duruyor. Bu süreçte sizlere yardımcı olabilmek adına Pansiyonumuzdan bahsedelim. Eğitimdeki başarının çalışma şartlarıyla bağlantılı olduğunun bilinciyle, alanında tecrübeli personelimizle, Ayvacık M.Y.O. karşısındaki üç katlı binamızda hizmet vermekteyiz. Pansiyonumuz, bir aile işletmesi olup profesyonel ekibiyle siz öğrencilere en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli hizmet kalitesini geliştirmektedir.

Pansiyonumuz, üniversite örencilerine okulun hemen yanında temiz, nezih ve güvenli bir yerleşim yeri sunmasının yanı sıra, aile işletmesi yönüyle örencilerimize sıcak ve ilgili bir ortam yaratmaktadır.

Misyonumuz:
Eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli gençlerimizin temel ihtiyaç ve hakları olan nitelikli ve hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak öğrencilerimize kaliteli barınma hizmeti sunmaktır.
Vizyonumuz:
Sürekli gelişen hizmet anlayışı  ve özverili çalışan personelin katılımıyla barınma hizmetinde farklı bir model olmaktır.

ÖĞRENCİ KAYIT-KABUL İŞLEMLERİ
Kayıt için gerekli belgeler
Öğrenci Bilgi Formu, (*)
Öğrenci Taahhütnamesi (*)
Öğrenci Kimlik kartı fotokopisi,
Nüfus cüzdanı fotokopisi,
Sağlık durumunun toplu yerlerde yaşamaya elverişli olduğuna dair doktor raporu,
Savcılık veya Adli Sicil’den alınacak iyi hal belgesi,
4 adet vesikalık fotoğraf.
(*) İşaretli formlar kesin kayıt aşamasında Pansiyon Müdürlüğü ile birlikte düzenlenecektir.