HİZMETLERİMİZ:

 

v     2, 3, 4 kişilik banyolu odalarımız,

v     Odalarda Kişiye özel kilitli dolap, komedin,

v     Odalarda Kişi sayısına göre masa ve sandalye,

v     Odalarda LCD uydu sistemli TV,

v     Odalarda Kitaplık,

v     Düzenli oda temizliği,

v     Düzenli sıcak su,

v     Açık büfe kahvaltı,

v     Akşam yemeği,

v     Haftalık çamaşır yıkama imkanı,

v     Kişiye özel nevresim takımları,

v     Etüt odası,

v     Dinlenme salonu,

v     Katlarda ütü imkanı,

v     İnternet bağlantılı bilgisayarlarımız,

v     Kablosuz internet bağlantısı,

v     Güneş enerjisi,

v     Kaloriferle ısınma.

 

        Hem sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının önemli bir parçası olarak, hem dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, paylaşmanın, yardımlaşmanın, kısacası birlikte yasama sanatının öğrenildiği bir mekan olarak gördüğümüz pansiyonumuza biz çok özel bir özen gösterdik: Öğrencilerimizin, bir taraftan birbirleriyle arkadaşlık ederek hoşça vakit geçirebilecekleri, diğer taraftan huzur içinde ders çalışabilecekleri, aynı zamanda kendilerine ideal bir aile ortamını aratmayacak sıcaklıkta odalar olarak tasarladık pansiyonumuzu.

Yönetim
Deneyimli pansiyon müdürümüz öğrencilerimizin her türlü sıkıntı ve ihtiyaçlarında yanlarında olup, bütün pansiyon personeliyle beraber öğrencilerin huzur ve rahatlığı için çalışmaktadır..


Yemek
Pansiyonumuzun giriş katında bulunan seyirli yemek salonu sıcak ve modern bir ortama sahiptir. Kahvaltı ve akşam yemeği olarak iki öğün yemek servis edilmektedir. Kahvaltılarımız 5-6 çeşit, yemeklerimiz ise ev yemeği kalitesinde 4-5 çeşit olarak sunulmaktadır.


Sıcak Su
Haftanın her günü düzenli olarak sıcak su bulunmaktadır.


Etüt Salonu
Rahat ve sessiz bir çalışma ortamının sağlandığı etüt salonumuz, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Bireysel çalışmaların yanında, belirli kurallar çerçevesinde, öğrencilerimizin pansiyonda kalan sınıf arkadaşları ile çalışma imkanı da bulabilirler.

Ayrıca, öğrencilerimizin kullanımı için tahsis edilen internet bağlantılı bilgisayarlar aracılığı ile dünya çapında her türlü bilgiye ulaşma, araştırma, ödev, tez, proje, vs. hazırlama imkanı mevcuttur. Pansiyonumuzun önünde PTT kartlı telefon bulunmakta, faks, fotokopi, yazıcı kullanabilme imkanı mevcuttur.


İnternet
Aynı zamanda öğrencilerimiz pansiyonun tüm alanlarında kendi temin ettikleri taşınabilir bilgisayarları ile internete ücretsiz olarak erişebilmektedir.


*Pansiyonumuzda Kablosuz internet (Wi-Fi) bağlantısı mevcuttur.


Sosyal Faaliyetler
NOYAN PANSİYON’DA kalan öğrencilerimizin sosyal yönden gelişimlerini sağlamak ve öğrencilerin serbest zamanlarını değerlendirmek amacı ile sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenmektedir.
Pansiyonumuzun bahçesinde yapılan mangal partileriyle, yıl içinde ve yılsonunda düzenlediğimiz eğlencelerle, sosyal ve kültürel anlamda yapılan gezilerle öğrencilerimizin üniversite hatıralarında güzel izler bırakmaktayız. Ayvacık’ın tarihi ve turistik yerlerine geziler düzenlenmektedir. Üniversite gençlerine yönelik yapılan konserlere öğrencilerin katılımı tarafımızdan sağlanmaktadır.


Sizleri tanışmaya ve ortamımızı görmeye davet ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.